מדע וחסידות – זיהוי שם הוי' ב- DNA

זיהוי שם "הוי" ב-DNA. הרצאה של מר יעקב גוגנהיים, מנהל מחקר ופיתוח על התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית – הפענוח של הצופן הגנטי. שילוב של מדע וחסידות
זיהוי שם "הוי" ב-DNA. הרצאה של מר יעקב גוגנהיים, מנהל מחקר ופיתוח על התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית - הפענוח של הצופן הגנטי. שילוב של מדע וחסידות

מדע וחסידות – זיהוי שם הוי' ב- DNA

מדע וחסידות – זיהוי שם הוי' בארבעת הנוקליאוטידים של ה-dna

מאת מר יעקב גוגנהיים

התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית היא ללא ספק הפענוח של הצופן הגנטי ז"א המידע והפקודות הנמצאים כתובים ב-DNA , המסוגלים לייצר כל אורגניזם חי, מהחיידק עד האדם וזאת על בסיס ארבעה נוקליאוטידים בלבד.
לפי תיאורית האינפורמציה ,כצופן מבוסס על ארבעה סמלים (quaternary code) , היינו יכולים לבחור ארבע ספרות 0,1,2,3 , או כל בסיס של ארבעה סמלים אחרים, במקום הבחירה המדעית לביטוי המסר הגנטי בשפה בעלת 4 האותיות A-C-T-G , בחירה שנובעת כמובן משמות הנוקליאוטידים באנגלית Cytosine, Thymine, Guanine Adenine,.

אנו טוענים שהמציאות היא הרבה יותר עמוקה ומשמעותית: מדובר ב-4 אותיות של השם המפורש י-ה-ו-ה ,השם "הויה" הקדוש ביותר מעשר שמות הבורא שמשמעותו מהווה תמיד. ע"מ להוכיח זאת, אנו מציעים זיהוי ספציפי בין ארבעת הבסיסים A,C,T,G וארבעת האותיות של השם "הויה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *