אדם המקדש בסעודה שעושה בבית הכנסת לבני הקהילה לפני ה'הקפות' בשמחת תורה, ורוצה לאחר מכן לקדש לאשתו ובני ביתו כשחוזר לביתו, האם יכול לקדש להם, והאם יברך שוב שהחיינו?
אדם המקדש בסעודה שעושה בבית הכנסת לבני הקהילה לפני ה'הקפות' בשמחת תורה, ורוצה לאחר מכן לקדש לאשתו ובני ביתו כשחוזר לביתו, האם יכול לקדש להם, והאם יברך שוב שהחיינו?
היום-יום ג' סיון.
אתר האינטרנט "דעת – יהדות באור החסידות והקבלה" מרכז מאגר תוכן עצום של נושאים שונים: חינוך, זוגיות, שלום בית, משמעות החיים , מודעות עצמית, מעגל השנה ועוד.. התוכן שבאתר מרוכז ברובו משיעורי הרב יצחק ערד – ראש ישיבת דעת וראש מכון דעת ותבונה – לימודי אימון וטיפול יהודי. מרכז דעת נותן שרות של יעוץ הלכתי, השקפתי ומשפחתי, על פי התורה והחסידות, לרבני ודייני קהילות ולאנשים פרטיים בארץ ובתפוצות. התשובות נענות על ידי צוות המשיבים של מרכז דעת. חלק מהתשובות מתפרסמות באתר זו במדור שאלות ותשובות.