קורסים - דעת - לימודי יהדות באור החסידות

לצמוח בשנה החדשה עם קורס חדש של מכון דעת ותבונה.

הכשרת מאמנים אישיים

התכנית מיועדת להכשיר את הלומדים לעבודה של יעוץ, הדרכה ואימון עם הזולת. לסייע בפתרון בעיות והסרת מחסומים ולהביאם לצמיחה ומימוש הפוטנציאל העצמי הטמון בהם ולחיים של הצלחה והרמוניה בתחומי החיים השונים.

אימון משפחתי

קורס משולב של אימון זוגי ואימון להורים, ללמוד להוביל תהליך מנחה לזוגיות מתוקנת וכן תהליכי אימון להורים להרמוניה במשפחה ולהורות מיטבית. לימודי תעודה. קורס מעצים במיוחד לחיים האישיים ולעבודה המקצועית.

JCBT טיפול קוגנטיבי התנהגותי יהודי

שיטת טיפול פסיכולוגי, ממוקדת וקצרת טווח, שהוכחה בעולם כיעילה ואפקטיבית ביותר לטיפול בהפרעות נפשיות ספציפיות נפוצות כגון חרדה, דיכאון, טראומה, כפייתיות ועוד.

ביבלותרפיה חסידית

קורס למטפלים ומאמנים המתמקד בכלים טיפוליים באמצעות סיפורים. שילוב סיפורי חז"ל, סיפורי צדיקים וחסידים וסיפורי חיים בתהליך הטיפולי,שיותאמו לעולמו הפנימי של המטופל ויהוו ערוץ מרכזי בטיפול.

הרב יצחק ערד - ראש מכון דעת ותבונה

הרב יצחק ערד, ראש מכון דעת ותבונה, עוסק מזה עשרות שנים במתן שעורים והרצאות בנושאים של פסיכולוגיה יהודית, מודעות עצמית, העצמה אישית, חינוך, זוגיות ועוד. הייחודיות של שעוריו היא היכולת להוריד את התכנים המעמיקים והמופשטים מתוך כתבי החסידות תוך דיוק הרעיונות בצורה הכי אוטנטית, לשפה בהירה ומודרנית המאפשרת יישום של הידע בבניית התודעה ובפרקטיקה של החיים תוך מתן דגש לצורך להעצים את האדם לקראת מימוש תפקידו ויעדיו . 

להתאמה אישית של הקורסים נא השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

מוקדש לרפואת והצלחת

מאיר אוריאל בן עידית

סדרת הספרים החדשה

שאל את הרב

דילוג לתוכן